PODZIEL SIĘ

Tweet

Konkurs „Gdzie ja, tam i PGE Skra" można uznać oficjalnie za rozpoczęty. Do klubu Skry dotarły pierwsze wakacyjne zdjęcia. Pierwsza tura konkursu trwa do 31 lipca. Konkurs polega na tym, aby przesłać do klubu zdjęcie z wakacji, na którym będzie można zobaczyć, że PGE Skra jest wszędzie.

Pierwsze 10 fotografii, które dotarły do klubu przedstawiają fanów Skry którzy odwiedzili Luwr, Costa Brava a także polskie Pomorze. Prace można nadsyłać do 31 lipca do godz. 23.59. Ci, którzy nie zdarzą będą mogli wziąć udział w drugiej odsłonie konkursu która potrwa od 1 do 31 sierpnia. A zatem wakacyjny konkurs będzie miał dwóch zwycięzców (każdy z nich otrzyma karnet dla dwóch osób na mecze PGE Skry w Pucharze CEV 2013/2014 i zestaw klubowych gadżetów)

Organizatorzy przypominają – każdy mail ze zdjęciem musi być zatytułowany "zdjęcie z wakacji", a w treści maila KONIECZNIE trzeba wpisać swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu. Prace należy przesyłać na adres mailowy press@skra.pl

TKB – Pierwsze zdjęcia już dotarły – 10.07.2013

TagiAktualnościBełchatów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here