PODZIEL SIĘ

Tweet

W weekend w Ośrodku Sportu i Rekreacji Wawrzkowizna odbyły się X Mistrzostwa Strong Man 2013. Łukasz Grela wywalczył miano najsilniejszego sportowca w naszym regionie. Na zorganizowanych po raz X Mistrzostwach Strong Man bełchatowianie mogli zaprezentować swoja siłę. W szranki o miano najsilniejszego sportowca w regionie stanęło 9 chętnych. Wyciskanie sztangi 120 kg leżąc przeciąganie 3,5-tonowego ciągnika a także przerzucanie opony z takimi konkurencjami musieli zmierzyć się uczestnicy zawodów.

O tym ile wysiłku kosztowała siłaczy każda z konkurencji mogła przekonać się także publiczność. Kilku śmiałków próbowało przebyć z ciężarami trasy pokonywane przez strongmanów. Mistrzostwa ostatecznie wygrał Łukasz Grela drugi był Marek Pechta trzeci Błażej Grela, czwarte miejsce zajął Damian Szczepanik. Poza podium znaleźli się Jarek Kurzydlak, Radosław Benc, Rafał Borowiecki, Krzysztof Glapiński, Karol Ozga.