PODZIEL SIĘ

Tweet

W najbliższą niedzielę na stadionie przy ul. Sportowej odbędzie się pierwszy mecz sezonu 2013/2014. "Brunatni" będą się mierzyć z drużyną Puszczy Niepołomice. Bilety na to spotkanie są już w sprzedaży. Jak w nowej pierwszoligowej rzeczywistości zaprezentują się podopieczni Kamila Kieresia ? Już w najbliższą niedzielę będziemy mogli ocenić sami. Spotkaniem z Puszczą bełchatowski klub zainauguruje swój 14. sezon na zapleczu Ekstraklasy.

W sprzedaży są już bilety na to spotkanie. Wejściówki w cenach 1, 5, 10, 15 i 25 zł można nabywać w Punkcie Obsługi Kibica przy ul. 1 Maja (trybuna południowa stadionu) według harmonogramu: do 26 lipca w godz. 9 – 17, 27 lipca w godz. 10 – 14, 28 lipca od godz. 14

W dniu meczu będą także czynne cztery kasy stadionowe.

Od 22.07! Ponadto pod adresem internetowym www.bilet.gksbelchatow.com funkcjonuje aplikacja do internetowego kupna biletów. Dzięki niej bez konieczności wychodzenia z domu czy pracy każdy posiadacz Karty Kibica może sam "nabić" sobie bilet na wybrany mecz i na ulubione miejsce, następnie opłacić przelewem nie tracąc czasu w kolejkach.

Klub wprowadza także możliwość zakupu biletu na konkretny mecz bez Karty Kibica czyli tzw bilet jednorazowy. By móc zakupić taką wejściówkę (w przedsprzedaży w Punkcie Obsługi Kibica a w dniu meczu także w kasie B1), kibic będzie musiał okazać dowód tożsamości oraz zrobić zdjęcie wizerunku twarzy, czyli tak jak w przypadku KK spełnić warunki wynikające z ustawy.

Jednorazowa i uniwersalna cena takiego biletu będzie wyższa niż w przypadku posiadaczy Karty Kibica i będzie wynosić 25 zł/ mecz.

Źródło: gksbelchatow.com

TKB – Sprzedaż biletów na pierwszy mecz GKS – 23.07.2013

TagiSportBełchatówGKS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here