PODZIEL SIĘ

Tweet

Mieszkańcy miejscowości Myszaki od dłuższego czasu borykają się z poważnym problemem, a dokładniej z awarią dopiero co wybudowanej sieci wodociągowej. Jak mówią woda leje się dniami i nocami po ulicy – i nic z tym nikt nie robi.

Zalana ulica, wyrwa, którą trzeba ostrożnie omijać i ciągle lejąca się woda- dlaczego nikt z tym nic nie robi- mówią oburzeni mieszkańcy miejscowości Myszaki, którzy poinformowali naszą redakcją o problemie, prosząc o interwencję w tym temacie, bo jak twierdza ich telefony do Urzędu Gminy i prośby nie są traktowane poważnie. A problem jest poważny. Jak skarżą się mieszkańcy od wielu dni spod ziemi wydobywa się woda, która nieustannie się sączy, raz bardziej intensywnie, raz mniej, ale ciągle. Udaliśmy się więc do Urzędu Gminy z pytaniem- co się stało, kiedy awaria zostanie usunięta i kto zostanie obarczony kosztami za wodę, która wypływa spod ziemi.(szczegóły w materiale filmowym)
Mieszkańcy nie powinni obawiać się dodatkowych kosztów z powodu cieknącej wody-bo padło zapewnienie, że koszty te poniesie gmina. Do poniedziałku awaria ma zostać usunięta- trzymamy za słowo. Zaskakujący może być także fakt, że tak szybko uległ awarii nowy odcinek wodociągu, można zadać sobie pytanie- czyżby oszczędzano na materiałach? Do tematu z pewnością będziemy wracać.

TKB – – .2013

TagiAktualnościBełchatów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here