PODZIEL SIĘ

Tweet

Z zewnątrz wygląda już okazale, w środku jeszcze masa pracy – PGE Giganty Mocy pięknieją z dnia na dzień, choć do zakończenia całej inwestycji jeszcze daleko.

Prace z dnia na dzień przybierają tempa, i z dnia na dzień obiekt pięknieje. PGE Giganty Mocy zmieniają się nieustannie. Z zewnątrz inwestycja wydaje się być skończona, zaś w środku jeszcze wiele jest do zrobienia. Zakres kolejnego etapu realizacji ekspozycji jest ogromny.
Do wykonania jest jeszcze opracowanie i wykonanie scenografii dla wszystkich sal ekspozycji PGE Giganty Mocy wraz z wydrukami wielkoformatowymi, grafikami naściennymi, aranżacją świetlną wszystkich pomieszczeń ekspozycji, wykonaniem niezbędnych gablot, poprzez dostarczenie i montaż sprzętu wraz z oprogramowaniem, realizację słuchowisk dla trzech grup wiekowych oraz nagrań tła muzycznego dla wszystkich sal ekspozycji aż do opracowania gier interaktywnych i multimedialnych, które będą niewątpliwie ulubionymi elementami dla najmłodszej grupy zwiedzających.
Po zakończeniu inwestycji obiekt nie tylko będzie jedynym takim muzeum w naszym województwie,ale śmiało można powiedzieć, że będzie wyróżniał się na arenie ogólnopolskiej, swymi atrakcjami i oryginalnością.

TKB – Giganty pięknieją – 26.07.2013

TagiAktualnościBełchatów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here