PODZIEL SIĘ

Tweet

Na przełomie sierpnia i września mają ruszyć remonty drogi krajowej nr 8 na odcinki Kluki -Szczerców i Dobrzelów-Mzurki, być może dojdzie także do remontu odcinka drogi krajowej przebiegającego przez nasze miasto.

Łódzki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad ogłosił przetarg na remont drogi krajowej nr „osiem” na odcinku Szczerców – Kluki oraz Dobrzelów – Mzurki. W roku ubiegłym starosta powiatu bełchatowskiego apelował o remont drogi krajowej numer 8 na terenie powiatu bełchatowskiego.
Z kolei w tym roku starosta rozmawiał z przedstawicielami GDDKiA w Łodzi czego efektem były wspólne ustalenia aby wyremontować trzy najgorsze odcinki „krajówki”: aleję Włókniarzy w Bełchatowie, odcinek Bełchatów – Kluki oraz Bełchatów – Mzurki.

Dla bełchatowian najważniejszym odcinkiem jest oczywiście al. Włókniarzy,ale nie wiadomo czy dojdzie do tego remontu, wszystko zależy od tego czy będą na to pieniądze.
Starosta w najbliższych dniach chce się spotkać z dyrektorem łódzkiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad i wręcz negocjować kolejne prace na ósemce, jak mówi priorytetem jest dla niego remont al. Włókniarzy i jak zapewnia tematu nie odpuści.

TKB – – .2013

TagiAktualnościBełchatów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here