PODZIEL SIĘ

Tweet

Mateusz Trzeboński i Patrycja Wieczorek-zawodnicy z Bełchatowskiego Klubu Lekkoatletycznego to medaliści Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Łodzi – Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych . Dzisiaj starosta spotkał się ze sportowcami gratulując im sukcesu.

Młodzi zdolni bełchatowscy sportowcy zdobywają kolejne sukcesy. W dniach 26-28 lipca w Łodzi zorganizowano Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych na której świetnie zaprezentowali się: Mateusz Trzeboński, zawodnik Bełchatowskiego Klubu Lekkoatletycznego, który zdobył złoty medal i tytuł Mistrza Polski w trójskoku oraz brązowy medal w skoku w dal, jednocześnie w obu przypadkach bijąc rekord życiowy. Z kolei Patrycja Wieczorek z BKLu zdobyła brąz w biegu na 400 metrów przez płotki również osiągając rekord życiowy. Dzisiaj młodzi sportowcy spotkali się ze starostą, który pogratulował im sukcesów.

Łatwo nie było zgodnie podkreślają sportowcy, co sprawiło, że sukces smakuje jeszcze lepiej.Warto poświęcać czas na treningi bo jak widać, przynosi to efekty- zaznaczył Artur Morawiec prezes Bełchatowskiego Klubu Lekkoatletycznego.
A my życzymy zawodnikom kolejnych sukcesów i przede wszystkim odrobiny wakacji w nieustających treningach.

TKB – Sukcesy bełchatowskich sportowców – 31.07.2013

TagiSportBełchatów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here