PODZIEL SIĘ

Tweet

Pierwszy etap konkursu Gdzie ja tam i PGE Skra oficjalnie zakończony. Kto będzie cieszył się z nagrody głównej czyli karnetu dla dwóch osób na mecze PGE Skry w Pucharze CEV 2013/2014 i zestawu klubowych gadżetów? Jutro poznamy zwycięzcę.

Konkurs odbywa się w dwóch turach – pierwsza trwała do 31 lipca do godz. 23.59. Na pierwszą turę wpłynęło kilkadziesiąt zdjęć, przedstawiających kibiców skry spędzających wakacje w najróżniejszych miejscach na ziemi. Jutro specjalna komisja konkursowa wybierze najlepsze prace, a autorów nagrodzi przede wszystkim za pomysł. Jak podkreślają organizatorzy nie trzeba jechać na koniec świata, by wygrać. Liczy się pomysłowość, inwencja i poczucie humoru. Wszystkie zdjęcia można obejrzeć na stronie skra.pl. Nazwisko zwycięzcy pierwszej tury konkursu poznamy jutro.

Ci z Państwa, którzy nie zdążyli wysłać jeszcze swoich prac mogą to zrobić teraz. Bowiem druga tura trwa do 31 sierpnia. Zwycięzcy konkursu otrzymają karnet dla dwóch osób na mecze PGE Skry w Pucharze CEV 2013/2014 i zestaw klubowych gadżetów – natomiast cztery osoby otrzymają nagrody pocieszenia. Organizatorzy przypominają jednak, że każdy mail ze zdjęciem musi być zatytułowany "zdjęcie z wakacji", a w treści maila KONIECZNIE trzeba wpisać swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu.

TKB – Jutro poznamy zwycięzcę konkursu – 05.08.2013

TagiSportBełchatów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here