Tweet

W meczu 2. kolejki III ligi grupa łódzko-mazowiecka rezerwy GKS-u Bełchatów przegrały na stadionie przy Sportowej z UKS Mechanik Radomsko 0:2.
Pierwsza bramka dla drużyny z Radomska padła już w 11. minucie – strzelcem bramki był Przemysław Kornacki.

Podopieczni Sylwestra Szkudlarka bardzo się starali odrobić stratę ale zabrakło celnych podań. W drugiej połowie spotkania padła druga bramka dla zespołu gości – tym razem strzelcem bramki był Marcin Antczak. Spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 0:2
GKS II Bełchatów 0-2 Mechanik Radomsko
Przemysław Kornacki 11, Marcin Antczak 61 (k)
Skład GKS II: Wiktor Baranowski – Bartosz Turniak (46. Łukasz Bąkowicz), Jakub Sznigir, Piotr Witasik, Mikołaj Grzelak – Paweł Zięba, Krystian Stolarczyk, Damian Szymański, Filip Rośniak – Dominik Cukiernik (46. Damian Grzejda) – Jakub Paluszkiewicz (79. Maciej Łabędzki)
Źródło: gksbelchatow.com