PODZIEL SIĘ

Tweet

Norbi i Afrometal to gwiazdy tegorocznych dni Energetyka 2013. Prócz dobrej muzyki w trakcie festynu było wiele atrakcji dla dzieci, pogoda dopisała, więc i bełchatowianie nie zawiedli.
To już nie to samo co jeszcze kilka lat temu -takie opinie słychać było wśród osób które przyszły w sobotę na plac przy Publicznym Gimnazjum nr 3.

To fakt, kiedyś dni energetyka trwały trzy dni i faktycznie było to wielkie wydarzenie, obecnie festyn trwa tylko jeden dzień,ale jak ktoś chciał się dobrze bawić, to znalazł coś dla siebie. W szczególności dzieci miały wiele atrakcji. Dmuchane zamki, wielkie bańki, trampoliny były wręcz oblegane przez milusińskich. Muzyki tez nie zabrakło dla bełchatowian wystąpił Norbi.
Norbi zadebiutował w 1997 roku piosenką "Kobiety są gorące", która promowała album "Samertajm". Utwór stał się przebojem lata, podobnie jak kolejny singiel – "Pokręciło się w głowie". Po tym sukcesie Norbi dużo udzielał się w telewizji, a w roku 1998 nagrał płytę "NORBI 2", promowaną singlem "Nie zaczepiaj mnie". W roku 2000 ukazał się kolejny album piosenkarza – "NORBI 2.0.0.0." Artysta dużo pracuje, koncertuje po całym kraju i jak mówi robi to co kocha.(szczegóły w materiale filmowym)
Zwieńczeniem imprezy był występ zespołu Afromental. Grupa muzyczna pochodząca z Olsztyna działająca od 2004 roku wykonuje muzykę z pogranicza funk, reggae, R&B, hip-hopu i soul. Bełchatowska publiczność gorąco przywitała zespół i jak było widać, artyści mają tutaj wielu swoich fanów. Impreza była przednia, a zespół pokazał na co go stać.

TKB – Dni Energetyka za nami – 19.08.2013

TagiAktualnościBełchatówDni Energetyka 2013

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here