PODZIEL SIĘ

Tweet

Można z całą stanowczością powiedzieć, że to było najciekawsze spotkanie 4. kolejki pierwszej ligi PGE GKS Bełchatów pokonał na własnym stadionie GKS Katowice 5:0 i wskoczył na fotel wicelidera rozgrywek.

Bramki dla "Brunatnych" strzelili Mateusz Mak, Adrian Basta, Paweł Baranowski, Michał Mak, Andreja Prokić. Tak wysoka wygrana spowodowała że „Brunatni”wskoczyli na fotel wicelidera rozgrywek, mają 10 punktów czyli tyle co lider rozgrywek Dolcan Ząbki.

Na konferencji pomeczowej trener Kiereś podkreślał „Nie ma co ukrywać – jesteśmy bardzo zadowoleni. W końcu zobaczyliśmy GKS, jaki chcielibyśmy widzieć. To zwycięstwo to aspekt mentalny. Mówiono, że w tym meczu zobaczymy prawdziwą naszą drużynę w pierwszej lidze. Myślę, że ten mecz da mojej drużynie mentalnego kopa. Chcieliśmy atakować, budowaliśmy sytuacje bramkowe i szybko zdobyliśmy gola. Nazwałbym go golem treningowym, bo choćby wczoraj to ćwiczyliśmy. Bramka na 2:0 była kluczowym momentem tego meczu, bo Adrian szybko zdobył gola po niewykorzystanym karnym. Cieszymy się z wygranej, ale wiemy, że przed nami kolejne mecze. Musimy się skupić na każdym najbliższym meczu"

TKB – GKS 5:0 – 22.08.2013

TagiSportBełchatówGKS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here