PODZIEL SIĘ

Tweet

XV Sympozjum Energetyka Bełchatów 2013 rozpoczęło się dzisiaj, do środy ponad 700 gości z Polski i zagranicy dyskutować będzie o energetycznych inwestycjach, problemach i przyszłości.

Inwestować czy rewitalizować? Na jakie paliwo postawić? I jak walczyć o klienta? Co czeka energetyczną branżę? – to jedne z wielu pytań jakie padną w trakcie XV Sympozjum Energetyka 2013, które rozpoczęło się dzisiaj w Hotelu Sport. Ponad 700 uczestników z Polski i zagranicy, ponad 70 stoisk na których prezentują się firmy związane z tą branżą, debaty, dyskusje-lecz na początek uroczyste otwarcie, w którym uczestniczyli: Wiceprezes Zarządu PGE GIEK SA, przedstawiciel Ministerstwa Gospodarki, a także włodarze miasta i powiatu,

Sympozjum to okazja by poruszyć wiele ważnych tematów w energetyce. W trakcie forum przedstawione zostaną zagadnienia poświęcone chociażby- analizie rynku w energetyce,padną pytania czy gaz może być alternatywą dla węgla w dużych miejskich aglomeracjach,nie zabraknie także dyskusji w temacie nowoczesnego ciepłownictwa. W sympozjum biorą udział przedstawiciele największych koncernów energetycznych, przedsiębiorstw ciepłowniczych, a także świata nauki, Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Środowiska, Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie czy Polskiej Izby Gospodarczej Energii Odnawialnej.

Atrakcją konferencji jest wystawa fotograficzna Krzysztofa Ciszewskiego.

TKB – XV Sympozjum Energetyka 2013 – 09.09.2013

TagiAktualnościBełchatówsympozjumPGEenergia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here