PODZIEL SIĘ

Tweet

Bełchatowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego dysponuje jeszcze tylko kilkoma wolnymi mieszkaniami w blokach, które powstają na os. Olsztyńskim. Chętni muszą się śpieszyć.

Ponad 70 mieszkań oddanych zostanie do użytku wiosną przyszłego roku, które obecnie są jeszcze w budowie. Wzdłuż ulicy Alberta Chmielowskiego powstają dwa nowe bloki Bełchatowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Nowe bloki różnią się od tych, które do tej pory stawiało Bełchatowskie TBS. Bryłą przypominają jednoklatkowe punktowce. Bloki mają po sześć kondygnacji i mieszkania o powierzchni od 30 m2 do 66 m2.

Mieszkania o mniejszej powierzchni rozeszły się jak ciepłe bułeczki, gdyż zainteresowanie tego typu mieszkaniami jest duże, w ofercie BTBS ma jeszcze zaledwie kilka mieszkań o największej powierzchni powyżej 60 m2.

Przyszli lokatorzy współfinansują budowę bloku. Partycypacja mieszkańców wynosi – w zależności od wielkości mieszkania – od 30 tys. do 70 tys złWiosną przyszłego roku bloki mają zostać oddane do użytku.

TKB – – .2013

TagiAktualnościBełchatówbtbsmieszkania

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here