PODZIEL SIĘ

Tweet

Miejskie Centrum Kultury w trakcie wczorajszego Dnia Otwartego zaprezentowało bogatą ofertę warsztatową, zajęcia przygotowano dla młodych i tych starszych, już wczoraj można było się zapisywać.

Zajęcia plastyczne,teatralne, taneczne,muzyczne, oferta warsztatów dla najmłodszych ale i dla tych starszych, Uniwersytet Trzeciego Wieku – to oferta Miejskiego Centrum Kultury, które wczoraj zorganizowało Dzień Otwarty. Zajęcia prowadzone są w głównym budynku MCKu, w Gwarku i w Grocholicach. W trakcie wczorajszego dnia prócz rozmowy z instruktorami poszczególnych zajęć można było także posłuchać dobrej muzyki, bowiem młodzież uczestnicząca w zajęciach gry na perkusji zaprezentowała co potrafi, zachęcając tym samym innych do zapisania się właśnie na te zajęcia.

Każdy kto chciałby zapisać się na zajęcia, a nie mógł uczestniczyć we wczorajszym Dniu Otwartym może to jeszcze zrobić.Większość zajęć, warsztatów ruszy od października,tak więc chętnym zostało jeszcze troszkę czasu na podjęcie decyzji i wybranie ich zdaniem tym najciekawszych i najatrakcyjniejszych zajęć.

TKB – Oferta MCK-u – 12.09.2013

TagiAktualnościBełchatów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here