Na starcie tego biegu stanęło blisko 600 uczestników – do mety dotarło 346 wśród nich czterej bełchatowianie Mariusz Dybalski, Bartłomiej Zieliński, Dariusz Gruszczyński i Paweł Drążek. Mowa o ultramaratońskim Biegu 7 Dolin, szlakami Beskidu Sądeckiego.

W najdłuższym – 100-kilometrowym biegu wystartowało czworo zawodników z Bełchatowa – Mariusz Dybalski, Bartłomiej Zieliński, Dariusz Gruszczyński i Paweł Drążek.

Paweł Drążek ukończył bieg na 231 miejscu. Natomiast w swojej kategorii wiekowej M40 zajął MIEJSCE 47

Jak podkreśla Paweł Drążek, to był bardzo wyczerpujący bieg, zbiegi, podbiegi tego nie da się opisać to trzeba przeżyć.