PODZIEL SIĘ

Tweet

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka przypada właśnie dzisiaj, z okazji święta naszych milusińskich, we wszystkich bełchatowskich przedszkolach zorganizowano dzisiaj wiele atrakcji i wiele ciekawych zabaw.

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to święto, które zostało ustanowione przez Sejm, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. We wszystkich bełchatowskich przedszkolach z okazji tego święta przygotowano wiele atrakcji dla milusińskich. Każde przedszkole było odpowiednio udekorowane, do Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 9 zawitała pani jesień. Zabawa to także najlepszy sposób by dzieci przyswoiły sobie bardzo ważne informacje, na przykład o bezpieczeństwie, dlatego dzień przedszkolaka w „siódemce” minął właśnie pod takim hasłem.

Uśmiechnięte buzie przedszkolaków są najlepszym dowodem na to, że ten dzień bardzo im się spodobał i oby właśnie takich radosnych uśmiechów na twarzach naszych dzieci było jak najwięcej.

TKB – Dzień Przedszkolaka – 20.09.2013

TagiAktualnościBełchatówDzień Przedszkolaka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here