PODZIEL SIĘ

Tweet © 2013 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Jaś Mela to chłopak, którego znają chyba wszyscy, po poważnym wypadku, w czasie którego stracił rękę i nogę, pokazał, że da się żyć dalej. Teraz on sam pomaga innym prowadząc fundację i organizując akcje charytatywne.

Fundacja Jaśka Meli Poza Horyzonty została zarejestrowana w grudniu 2008 r., w przeddzień kolejnych urodzin jej założyciela. Od momentu powstania stara się wielopłaszczyznowo pomagać osobom po wypadkach, które czekają na protezy oraz potrzebują wsparcia psychologicznego i prawnego. W wielu miastach fundacja wraz z zaprzyjaźnionymi organizacjami, firmami, bankami organizuje akcje charytatywne. Taka też wczoraj odbyła się w Miejskim Centrum Kultury.

Koncert poświęcony były 10-letniej Martynce, która urodziła się bez obu nóg. Martynka uwielbia podróżować. W przyszłości chciałaby samodzielnie wejść na Giewont w Tatrach. Dziś potrzebuje nowych protez nóg, ponieważ z poprzednich wyrosła. Koszt nowych protez to 8000 euro.

Każdy kto chciałby pomóc Martynce – może to zrobić, więcej informacji na temat dziewczynki i samej fundacji można znaleźć na stronie internetowej pozahoryzonty.org

TKB – Fundacja Jaśka – 27.09.2013

TagiAktualnościBełchatówjaś melafundacjamck

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here