PODZIEL SIĘ

Tweet foto: © 2013 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Minimum dwa lata będą grali w PGE Skrze Bełchatów argentyńscy siatkarze Nicolas Uriarte i Facundo Conte. Obaj zrezygnowali z zapisów w kontraktach, które pozwalały im na wcześniejsze rozwiązanie umów.

Gdy menedżer Facundo i Nicolasa podpisywał pod koniec kwietnia wstępne kontrakty, zastrzegł w nich, by znalazł się zapis o ewentualnym wcześniejszym rozwiązaniu. Kilka dni temu obaj podpisywali już właściwe umowy. I obaj poinformowali, że zapis o ewentualnym wypowiedzeniu umowy nie jest już potrzebny, bo czują się znakomicie w druzynie jak i w Bełchatowie. Oznacza to, że obowiązują ich kontrakty dwuletnie.

Nicolas Uriarte jest nowym rozgrywającym PGE Skry Bełchatów. 23-letni siatkarz ostatnio występował w lidze argentyńskiej, a w 2012 roku reprezentował Argentynę na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. Facundo Conte natomiast ostatni sezon spędził w rosyjskim Dynamie Krasnodar a od 2008 roku gra w reprezentacji Argentyny z którą w ubiegłym sezonie występował na igrzyskach olimpijskich w Londynie.

Źródło: skra.pl

TKB – Argentyńczycy na dłużej w PGE Skrze – 08.10.2013

TagiSportBełchatówPGE SkraUriarteConte

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here