PODZIEL SIĘ

Tweet www.skra.pl

Propagowanie idei fair play, jako edukacyjnego elementu zwalczania rasizmu, ksenofobii i antysemityzmu oraz upowszechnianie postawy większego zrozumienia i tolerancji dla innych osób, kultur i wyznań w sporcie i w życiu na co dzień było celem imprezy "Jestem fair", w której uczestniczyli siatkarze PGE Skry Bełchatów.

Projekt realizowany był w formie wieloetapowego konkursu od marca do października. W tym czasie szkolne zespoły realizowały różnorodne zadania konkursowe. Ostatnim z nich był udział w specjalnie organizowanej imprezie sportowo-rekreacyjnej, podczas której uczniowie musieli zaprezentować, jak należy zachowywać się i kibicować podczas imprez sportowych. Specjalne jury podczas całej imprezy, obserwowało i oceniało grupy uczniów z poszczególnych gimnazjów.

Głównym punktem imprezy był pokazowy mecz siatkówki pomiędzy reprezentacją łódzkich gimnazjów, a Drużyną Gwiazd złożoną z zawodniczek Beef Master Budowlanych Łódź oraz graczy PGE Skry Bełchatów. Bełchatowski klub reprezentowali Stephane Antiga, Karol Kłos i Paweł Zatorski.

Gościem honorowym imprezy była siatkarka Małgorzata Niemczyk.

Źródło: www.skra.pl

TKB – PGE Skra fair – 10.11.2013

TagiSportBełchatówPGE SkrafairNiemczyk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here