PODZIEL SIĘ

Tweet foto: © 2013 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Wśród 208 kierujących skontrolowanych 14 października 2013 roku w powiecie bełchatowskim, jeden kierowca okazał się nietrzeźwy.

Celem kontroli przeprowadzonych przez bełchatowskich policjantów w ramach akcji „Trzeźwy poranek” było eliminowanie z dróg kierujących pod wpływem alkoholu.

14 października 2013 roku, od godziny piątej do dziewiątej, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego bełchatowskiej komendy przeprowadzili akcję własną pod kryptonimem „Trzeźwy poranek”. Funkcjonariusze w trakcie działań skontrolowali 208 kierujących. W tej licznej grupie 25-latek kierujący volkswagenem golfem, zatrzymany o 6.20 na drodze wojewódzkiej numer 484 w Wólce Łękawskiej (gmina Bełchatów) – okazał się nietrzeźwym. Badanie przeprowadzone przez funkcjonariuszy wykazało 1,12 promila alkoholu w jego organizmie. Zatrzymanemu bełchatowianinowi grożą dwa lata więzienia i utrata prawa jazdy.
Policjanci w czasie akcji nałożyli także siedem mandatów karnych, na sześciu kierowców samochodów osobowych i jednego pasażera, za jazdę bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Działania „Trzeźwy Poranek” wkrótce zostaną ponowione.

Źródło: KPP w Bełchatowie

TKB – Trzeźwy poranek – policja sprawdziła ponad 200 kierowców – 15.10.2013

TagiAktualnościRegionBełchatówKPP w Bełchatowietrzeźwy poranek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here