PODZIEL SIĘ

Tweet foto: © 2013 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Od 7 do 9 października gmina Kleszczów wspólnie z innymi samorządami z województwa łódzkiego promowała wolne tereny inwestycyjne na targach nieruchomości Real Expo w Monachium.

Targi od wielu lat są jednym z najważniejszych w branży inwestycji i nieruchomości komercyjnych na świecie. Cieszą się dużym zainteresowaniem właścicieli i pośredników nieruchomości, miast i regionów oraz stref ekonomicznych. To doskonałe miejsce do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

W tegorocznej edycji Expo Real udział wzięło 1700 wystawców z 71 krajów. Organizatorzy szacują, że imprezę odwiedziło 38 tysięcy osób. Podczas targów odbyło się 80 sympozjów, konferencji i dyskusji panelowych, na których ponad 400 ekspertów poświęciło uwagę rozmaitym zagadnieniom branży nieruchomości, finansów i inwestycji.

Oferta Gminy Kleszczów, którą prezentowano podczas targów obejmowała 280 hektarów terenów zlokalizowanych w Strefach Przemysłowych w Kleszczowie, Żłobnicy i Bogumiłowie, gdzie inwestorzy mogą prowadzić działalność gospodarczą na preferencyjnych warunkach, korzystając m.in. z niskich cen uzbrojonych terenów, niższych niż w innych gminach cen energii i mediów, zwolnień podatkowych, pomocy folmalno-prawnej.

Zainteresowanie osób odwiedzających nasze stoisko oraz przeprowadzone rozmowy to dla naszej gminy szansa na kolejne ważne inwestycje w regionie.

Stoisko regionu łódzkiego o powierzchni 70 m2 zostało przygotowane przez Łódzką Agencje Rozwoju Regionalnego i uzyskało dofinansowanie środkami UE w wysokości 85%.

Źródło: www.kleszczow.plTagiRegionKleszczówwystawaExpo RealMonachium

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here