PODZIEL SIĘ

Oldboje reprezentujący PAK KWB Adamów zdobyli Puchar Prezesa PGE GiEK S.A. a wszystko w ramach rozgrywanego w miniony weekend Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Siatkowej.

W miniony weekend na parkietach hali widowiskowo-sportowej odbył się X Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa PGE GiEK S.A. Turniej był jedną z imprez towarzyszących w ramach Dni Energetyka.

Zacięta walka trwała do ostatnich minut turnieju. Zwycięzcą turnieju została drużyna PAK KWB Adamów, która wygrała wszystkie swoje mecze. W ostatnim spotkaniu zespół z Adamowa pokonał gospodarzy turnieju JUPITER Elektrownię Bełchatów 2:0 w setach 25:21; 25:23 Trzecie miejsce w turnieju zajął zespół KWB Bełchatów, a czwarte VERANO Kołobrzeg.

Organizatorzy wraz z sędziami zawodów wybrali najlepszych zawodników.
– MVP turnieju – Krzysztof Stępiński (JUPITER Elektrownia Bełchatów)
– najlepszy rozgrywający – Ryszard Szczeciński (PAK KWB Adamów)
– najlepszy atakujący – Mieczysław Trawkowski (PAK KWB Adamów)
– najlepszy blokujący – Tomasz Mamrot (KWB Bełchatów)
– najlepszy w obronie – Andrzej Kowalczyk (JUPITER Elektrownia Bełchatów)

Jak na turniej OLDBOY –ów przystało wyłuskano najstarszego zawodnika turnieju. Okazał się nim Tadeusz Ponikowski (VERANO Kołobrzeg) rocznik 1952
Najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy, oraz nagrody rzeczowe.

Źródło: info. Wojciech Szablewski