PODZIEL SIĘ

Tweet foto: © 2013 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

36 nauczycieli z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 pozwanych przez byłego dyrektora – może odetchnąć z ulgą. Sprawa zakończyła się z korzyścią dla nich. A co chodziło?

Wszystko zaczęło się cztery lata temu, gdy funkcję dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 piastował Radosław Herudziński. W mediach ukazał się wówczas list otwarty pod którym podpisało się 36 pracowników szkoły. W liście można było przeczytać o tym, jak dyrektor traktuje nauczycieli i co się dzieje w placówce. Radosław Herudziński, b. dyrektor uznał, że pomówiono go i sprawę skierował do sądu. Gdyby ten uznał winę nauczycieli, ci straciliby prace. Pozostaną jednak na swoich stanowiskach i mogą już spać spokojnie. Sąd ich uniewinnił.

Atmosfera w szkole przez ostatnie lata do miłych nie należała zaznacza Piotr Mielczarek dyrektor ZSP nr 3. Co pewien czas dochodziło do zamieszania związanego chociażby z ustaleniem zastępstw, bo czasami na sprawę było wzywanych kilkunastu nauczycieli naraz. Teraz sytuacja wraca do normy.

TKB – 36 nauczycieli uniewinnionych – 31.10.2013

TagiAktualnościBełchatów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here