PODZIEL SIĘ

Tweet foto: © 2013 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

To dla kibiców będzie najdłuższy w historii wyjazd ligowy, dla piłkarzy PGE GKS Bełchatów kolejna szansa na punkty. W sobotę podopieczni Kieresia zmierza się w Świnoujściu z tamtejszą Flotą.

Przed pierwszym w historii meczem o ligowe punkty pomiędzy Flotą Świnoujście a PGE GKS Bełchatów warto zapoznać się ze statystyką. Kluby dzieli spora różnica punktowa i przepaść w tabeli. Należy pamiętać, że Flota pokonała na swoim stadionie GKS Katowice, Chojniczankę Chojnice a zremisowała z ekipami Górnika Łęczna i Termaliki Nieciecza. Po ostatnich niepowodzeniach odmłodzona drużyna Bogusława Baniaka będzie bardzo chciała poprawić sobie humory w rywalizacji z liderem 1 Ligi. Bełchatowianie natomiast powalczą o każdy punkt. Na ostatniej konferencji, po wygranym meczu z Płockiem trener podkreślał, że zmiana treningu, męska rozmowa, wyciągnięcie wniosków z ostatnich spotkań dało efekt – a że do końca rundy zostało już niewiele spotkań trzeba wygrywać.
Będzie to także kolejna ciekawa wyprawa kibiców "Brunatnych". Na ten najdalszy w historii wyjazd ligowy szykuje się spora grupa zagorzałych fanów. Początek spotkania w sobotę o godzinie 13:00

Źródło: gksbelchatow.com

TKB – Wyjazd do Świnoujścia – 31.10.2013

TagiSportBełchatówPGE GKS Bełchatów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here