PODZIEL SIĘ

Tweet foto: © 2013 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Stephane Antiga podpisał kontrakt na prowadzenie męskiej reprezentacji Polski – poinformował Polski Związek Piłki Siatkowej.

Poniżej treść komunikatu PZPS:

Polski Związek Piłki Siatkowej informuje, że Stephane Antiga podpisał kontrakt na prowadzenie męskiej reprezentacji Polski. Proces zawierania umowy przebiegał zgodnie z procedurami obowiązującymi w PZPS i w czasie niezbędnym dla obydwu stron.

Rok 2014 będzie obfitował w wiele istotnych wydarzeń dla męskiej reprezentacji Polski.

W maju biało-czerwoni zagrają w turniejach kwalifikacyjnych do mistrzostw Starego Kontynentu 2015. W dwuturniejowych eliminacjach Polacy zagrają w grupie A ze Słowenią, Łotwą i zwycięzcą trzeciej grupy I rundy kwalifikacji (Azerbejdżan, Macedonia, Gruzja, Szwecja). Gospodarzem pierwszego turnieju będzie Słowenia (22 – 24 maja br.), drugiego Polska (29 maja – 1 czerwca br.) Tuż po kwalifikacjach reprezentację naszego kraju czeka występ w Lidze Światowej. Formułę rozgrywek, terminarz i rywali Polski poznamy na początku grudnia. Ostatnim, i najistotniejszym etapem sezony będą pierwsze, historyczne, polskie mistrzostwa świata, które rozpoczną się 30 sierpnia a zakończą 21 września 2014 roku.

W wieloletniej perspektywie działań PZPS są także zawody w latach następnych z Igrzyskami Olimpijskimi w Rio de Janeiro w roku 2016 na czele.

Źródło: skra.pl

TKB – Antiga podpisał kontrakt – 14.11.2013

TagiSportBełchatówAntigakontraktPZPS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here