PODZIEL SIĘ

Tweet Urząd Gminy w Kleszczowie

Wspólne spotkania z małżeństwami, świętującymi jubileusz „Złotych Godów”, organizowane w sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Kleszczowie, to coroczna tradycja w gminie Kleszczów.

14 listopada w Urzędzie Gminy w Kleszczowie odbyła się uroczystość wręczenia medali „Za długoletnie pożycie małżeńskie” sześciu parom małżeńskim, mieszkającym na terenie gminy Kleszczów. Wręczenia medali przyznanych przez Prezydenta RP dokonał wójt gminy Kleszczów, Sławomir Chojnowski. Wcześniej wspólnie z Krystyną Norman, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego przekazał jubilatom serdeczne gratulacje, życząc wielu dalszych lat wspólnego życia w szczęściu i zdrowiu.

Złote Gody podczas wspomnianej gminnej uroczystości obchodzili: Anna i Michał Drozdowie (mieszkańcy Dębiny), Jadwiga i Jerzy Góreccy (mieszkańcy Żłobnicy), Krystyna i Adam Kucowie (mieszkańcy Łuszczanowic), Bronisława i Wiesław Maziarzowie (mieszkańcy Kleszczowa), Leokadia i Jan Misiakowie (mieszkańcy Łękińska), Janina i Tadeusz Stępniowie (mieszkańcy Antoniówki).

Źródło: Urząd Gminy w KleszczowieTagiAktualnościRegionKleszczówZłote godyKleszczów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here