PODZIEL SIĘ

Tweet foto: © 2013 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Dziś na tafli powiatowego lodowiska rozpoczęła się IV edycja Ogólnopolskiego turnieju o Puchar Starosty Bełchatowskiego, która zgromadziła aż 36 drużyn. Do tegorocznego turnieju zgłosili się curlerzy nie tylko z Polski.

Powiatowe Centrum Sportu stało się dziś areną zmagań curlerów z Polski i zagranicy. O godzinie 9:00 rozpoczęła się pierwsza kolejka rozgrywek.

Do turnieju zgłosiły się także cztery ekipy z Bełchatowa, w tym reprezentacja Powiatowego Zarządu Dróg, która w niedawnym 24-godzinnym turnieju curlingowym osiągnęła bardzo dobre wyniki. Jakie szanse mają reprezentanci naszego miasta w starciu chociażby z drużyną zagraniczną w której w składzie gra Szkot ? – trudno powiedzieć – warto natomiast zaznaczyć że curling wywodzi się ze Szkocji.

Dzisiaj rozgrywki przewidziano do godziny 21:00. W sobotę curlerzy rozpoczną zmagania od godziny 8:30 – do 21:00 w niedziele natomiast – w ostatnim dniu turnieju rozgrywki zaplanowano o godzinie 9:30 i 12:00, o 14:00 runda finałowa, o 17:00 dekoracja zwycięzców.

TKB – Curlerzy na start – 22.11.2013

TagiSportBełchatówCurlerzyV edycja Ogólnopolskiego turnieju o Puchar Starosty Bełchatowskieg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here