PODZIEL SIĘ

Tweet foto: © 2013 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Warsztaty Gospel trwały w Bełchatowie trzy dni, 40 osobowa grupa bełchatowian, która wzięła udział w przedsięwzięciu włożyła w nie wiele serca i poświecenia, ale efekt był rewelacyjny.

Na ich przykładzie widać, że warto się poświęcać, ćwiczyć i dawać z siebie wszystko by osiągnąć upragniony cel. Grupa 40 osób wzięła udział w warsztatach, wcześniej się nie znali i co istotne nie śpiewali razem. Warsztaty poprowadził zespół z Potrzeby Serc. Zespół powstał Sebastiana i Konrada Kuchciaków. Dał ponad sto koncertów w kraju i zagranicą. Obecnie zespół działa w Warszawie przy Kościele Akademickim Św. Anny. Liczy 15 wokalistów.

Do udziału w warsztatach zaproszono wszystkich zainteresowanych muzyką gospel i śpiewaniem, w wieku od 14 do 30 lat. Nie istotne było czy dana osoba posiadała jakiekolwiek doświadczenie muzyczne ponieważ utworów uczono ze słuchu a nie z nut. Sami uczestnicy byli wręcz zachwyceni warsztatami.
Zwieńczeniem warsztatów był koncert, w którym wzięli udział muzycy zespołu z Potrzeby Serc i uczestnicy warsztatów. Sala kinowa Miejskiego Centrum Kultury pękała w szwach, atmosfer była wyjątkowa.

TKB – Warsztaty Gospel w MCK-u – 26.11.2013

TKB – – .2013

TagiAktualnościRozrywkaBełchatówGospelwarsztatymckz potrzeby serc

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here