Tweet foto: Michał Antczak

W rozegranym w Gutowie sparingu PGE GKS Bełchatów wygrał z ŁKS Łódź 2:0. Bramki dla "Brunatnych", dla których był to przedostatni test przed obozem w Turcji zdobyli: Piotr Witasik i Maciej Wilusz.

W pierwszej połowie giekaesiacy stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji bramkowych, z których wykorzystali dwie. Najpierw po centrze Grzegorza Barana piłkę głową do siatki ełkaesiaków skierował Piotr Witasik. Dwanaście minut później asystę głową Szymona Sawali na bramkę z dwóch metrów także głową zamienił Maciej Wilusz. W drugiej części gry najbliżej pokonania rywala był Bartłomiej Bartosiak, którego strzał z rzutu wolnego z trudem obronił bramkarz ŁKS.

Źródło: gksbelchatow.com