PODZIEL SIĘ

PGE GKS Bełchatów z kolejna wygraną. W pierwszym meczu Pucharu polski podopieczni Kamila Kieresia wygrali na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz 1:0 (0:0). Bramkę dla bełchatowian zdobył niezawodny Michał Mak.

Po spotkaniu szkoleniowiec "Brunatnych" Kamil Kiereś powiedział: Celem na ten mecz było awansować do kolejnej rundy Pucharu Polski. Niedawno graliśmy w 1 lidze i zdawaliśmy sobie, że to spotkanie nie będzie łatwe, że przeciwnik będzie się starał utrudnić nam zadanie. Myślę, że przez pierwsze dwadzieścia minut mieliśmy grę pod kontrolą i tą przewagę mogliśmy udokumentować rzutem karnym. Po niewykorzystanej jedenastce w spotkaniu ze Śląskiem drużyna zareagowała pozytywnie, a dzisiaj w ostatnich minutach pierwszej połowy było zupełnie inaczej. Generalnie nie było to ciekawe widowisko, był to słaby mecz. Najważniejsze, że wygraliśmy drużyna w drugiej połowie pokazała determinację. Mieliśmy trochę kłopotów zdrowotnych, ale tego nie będę tłumaczył. Należy już zapomnieć o tym spotkaniu, przeanalizować wszystko i wrócić do poziomu jaki prezentowaliśmy w czterech pierwszych kolejkach.

Źródło: gksbelchatow.com