PODZIEL SIĘ

Była zacięta rywalizacja i przede wszystkim znakomita atmosfera – tak w bardzo wielkim skrócie można opisać XV Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Strażaków. Główne trofeum w klasyfikacji generalnej trafiło w ręce strażaków z KP PSP z Kutna. Tuz za podium uplasowali się strażacy z bełchatowskiej komendy.

Wczoraj na stadionie Ludowego Klubu Sportowego „Omega” w Kleszczowie rozegrano XV Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Strażaków PSP w Lekkoatletyce. Zawody przeprowadzono w kilku konkurencjach: bieg na 100 m, 1000 m, sztafeta 4 x 100 m, skok w dal, pchnięcie kulą. W zawodach udział wzięli strażacy reprezentujący 15 komend miejskich i powiatowych województwa łódzkiego.

Najlepiej w klasyfikacji końcowej zaprezentowały się drużyny: KP PSP Kutno (I miejsce), KP PSP Łódź (II miejsce), KP PSP Brzeziny (III miejsce). Tuż za podium uplasowali się strażacy z KP PSP z Bełchatowa. Jeśli chodzi o indywidualne wyróżnienia to warto podkreślić, że w konkurencji pchnięcia kulą trzecie miejsce zajął Albin Dawid (KP PSP Bełchatów)

Wyniki XV Mistrzostw Strażaków woj. Łódzkiego w Lekkoatletyce.