PODZIEL SIĘ

Tweet foto: © 2014 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Miejskie Centrum Kultury zaprasza najmłodsze dzieci wraz z opiekunami do udziału w niesamowitych Warsztatach Muzycznych, prowadzonych przez instruktorów Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina. Zajęcia są skierowane dla trzech grup wiekowych: 0-1; 1-2; 2-3.

Warsztaty muzyczne odbędą się 14 grudnia (godziny: 10:00 – dzieci od 0 do 1 roku; 11:00 – dzieci od 1 do 2 lat; 12:00 – trzylatki) w sali koncertowej Miejskiego Centrum Kultury, w grupach 15 osobowych.

Zajęcia umuzykalniające Baby Boom Bum dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat są przygotowywane w oparciu o nowatorską metodę amerykańskiego muzyka i badacza Edwina E. Gordona.
Podczas wspólnych zabaw muzycznych dzieci w zależności od wieku ćwiczą wiele układów: mowy, słuchu, układ oddechowy, propriocepcji (zmysł orientacji ułożenia części własnego ciała), a także pamięć, koncentrację i zręczność ciała. Rodzice mogą się z kolei dowiedzieć, jakie zabawy muzyczne lubi ich dziecko, co je śmieszy oraz jakich dźwięków się boi.

Bilety w cenie 25 zł (bilet obejmuje udział dziecka wraz z maksymalnie dwojgiem osób dorosłych) do nabycia w kasie MCK PGE Giganty Moc.

TKB – Warsztaty Baby Boom Bum – 12.12.2014

TagiAktualnościBełchatówmckwarsztatyzajęciababy bom

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here