PODZIEL SIĘ

Tweet foto: © 2014 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

VIII Mistrzostwa Polski w Siatkonodze przed nami. Już 27 i 28 grudnia na Hali Energia spotka się 18 najlepszych drużyn z całego kraju.

Siatkonoga to gra, która polega na odbijaniu piłki pomiędzy dwiema drużynami ponad siatką umieszczoną na wysokości ponad metra nad ziemią. Odbicia można wykonywać każdą częścią ciała oprócz rąk. Jest to widowiskowa dyscyplina, którą będzie można podziwiać już w najbliższy weekend. 27 i 28 grudnia w Bełchatowie odbędą się VIII Mistrzostwa Polski w siatkonodze. Swój udział zapowiedziało 18 drużyn, w tym aż trzy z Bełchatowa.

Organizatorzy gwarantują wiele dodatkowych atrakcji. Wśród nich m.in. muzyczna gwiazda imprezy – Dbomb, która wystąpi 28 grudnia. Do tego strefa dla dzieci i konkursy dla widzów.

W sobotę impreza rozpocznie się o godz. 9.00 i potrwa do godziny 19.00. W niedziele zaś, start o godz. 12.00, ok. 16.00 koncert Dbomb, zaś po koncercie odbędzie się finał mistrzostw. Impreza nie jest biletowana. Jak zapewniają organizatorzy program został tak zaplanowany, by każdy znalazł coś dla siebie.

TKB – Mistrzostwa Polski w Siatkonodze – 22.12.2014

TagiAktualnościBełchatówSiatkonogafutnetmistrzostwahala Energia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here