PGE Skra Bełchatów i Asseco Resovia Rzeszów – te drużyny na pewno powalczą w półfinale rozgrywek o Puchar Polski. Jutro poznamy trzeciego półfinalistę.

Do finału Pucharu Polski pozostały jeszcze 82 dni. To dosyć sporo zwłaszcza, że w ubiegłym roku zdobywcę tego trofeum poznaliśmy już w marcu – w finale zmierzyły się zespoły Zaksy Kędzierzyn-Koźle i Jastrzębskiego Węgla. Zwycięzcą została drużyna z Kędzierzyna- Koźla, która wygrała spotkanie 3:1. W tym roku ZAKSA została wyeliminowana z rozgrywek przez potyczkę z Jastrzębskim Węglem.

Poznaliśmy już jednak dwóch półfinalistów rywalizacji o Puchar Polski. PGE Skra Bełchatów pokonała w ćwierćfinale Cuprum Lubin 3:1 i mistrzowie Polski zagrają ze zwycięzcą meczu LOTOS Trefl Gdańsk – Transfer Bydgoszcz, który zostanie rozegrany już jutro.

W drugiej półfinałowej parze Asseco Resovia Rzeszów zmierzy się z Jastrzębskim Węglem lub MKS-em Banimexem Będzin – ten mecz rozegrany będzie dopiero 25 marca.