PODZIEL SIĘ

Tweet foto: © 2015 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Gwiazdorska obsada w spektaklu „Wszystko przez Judasza” na deskach MCK PGE Giganty Mocy. Spektakl wystawiony zostanie przy okazji pierwszej rocznicy działalności MCK PGE Giganty Mocy.

Spektakl wystawiony zostanie 30 kwietnia. Na deskach sali teatralno-widowiskowej zobaczymy między innymi Jacka Federowicza, Krystynę Tkacz, Annę Korcz, Piotra Szwedesa, Magda Wójcik, Macieja Damięckiego czy Katarzynę Cichopek.

Jak sugeruje tytuł, fabuła komedii z kryminałem w tle zbudowana jest wokół judasza. Niewielkiego otworu w drzwiach, który jak się okazuje może być przyczyną wielu różnych sytuacji. Sztuka w reżyserii Stefana Friedmanna i Piotra Szwedesa to anatomia wścibstwa, zazdrości, zdrady i chciwości. Przeciwstawienie świata naukowców z rzeczywistością kreowaną przez artystów. Pokazuje ludzi takimi jakim są, z ich słabościami i najgorszymi przywarami.

„Wszystko przez Judasza” to pełna zabawnych sytuacji, czarnego humoru sztuka z intrygą o zaskakującym finale. Bilety do nabycia w kasie MCK PGE Giganty Mocy. Rezerwacje prowadzone są przez stronę internetową MCK.

TKB – Gwiazdy ekranu i kina w Bełchatowie – 09.04.2015

TagiRozrywkaBełchatówWszystko przez Judasza

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here