PODZIEL SIĘ

Tweet foto: © 2015 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Na warsztaty i pokazy naukowe zaprasza 1 maja MCK PGE Giganty Mocy. Widowisko skierowane jest głównie do młodych naukowców, choć zainteresować może i tych starszych.

„Brr… zimno” doświadczenia z użyciem zestalonego dwutlenku węgla o temperaturze –78°C oraz ciekłego azotu o ekstremalnej temperaturze 198 °C, próba stworzenia śniegu z dwutlenku węgla, pianowe stwory, dymy i wybuchy. Te wszystkie atrakcje czekają na śmiałków, którzy 1 maja o godzinie 14.00 przyjdą na warsztaty do MCK PGE Giganty Mocy. Impreza jest odpłatna. Koszt to 29 zł.

O godzinie 16.00 Laboratorium Pana korka zaprasza na widowisko „Przebojowa lista wynalazków”. Szalona ekipa naukowców opowie między innymi o tym jak działa poduszkowiec, silnik odrzutowy, prądnica czy słomka do picia napojów. Uczestnicy tego spotkania będą mogli osobiście przeprowadzać eksperymenty naukowe. Udział w tej imprezie również jest odpłatny i wynosi od 10 do 15 zł.

Bilety na te dwa wydarzenia dostępne są na stronie internetowej MCK oraz w kasie mieszczącej się w budynku Giganty Mocy.

TKB – Majówka naukowo – 30.04.2015

TagiAktualnościBełchatówwarsztaty naukoweurodziny MCK PGE Giganty Mocypokazy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here