Tweet foto: BTS AS

Pierwszy majowy weekend za nami. Młode zawodniczki z sekcji tenisowej BTS AS zaliczyły udane starty w Piekarach Śląskich i Łęczycy.

1 maja, Nikola Niepsuj startowała w turnieju Pure Drive To Masters Ziajka Trophy w Piekarach Śląskich, gdzie wywalczyła 3 miejsce w kategorii do lat 8. Natomiast w niedzielę, 3 maja, na Wilson Kids Cup Łęczyca Open wraz z Martą Dudek zdobyły zasłużone miejsca na podium. Nikola wygrała wszystkie mecze bez straty seta, zajmując 1 miejsce w kategorii do lat 8. Marta przegrała tylko jedno spotkanie zdobywając 2 miejsce w kategorii do lat 6. Młodym tenisistkom gratulujemy.