PODZIEL SIĘ

Karol Kłos i Andrzej Wrona podpisali nowe kontrakty z bełchatowskim klubem. Środkowi będą występować w żółto-czarnych barwach przez najbliższe dwa sezony.

25-letni Karol Kłos jest wychowankiem Metra Warszawa. Później był zawodnikiem Legii oraz AZS Politechniki Warszawskiej. Od 2010 roku występuje w PGE Skrze Bełchatów. W jej barwach zdobył dwa mistrzostwa Polski, dwa Puchary Polski, srebrny i brązowy medal klubowych mistrzostw świata i srebrny krążek Ligi Mistrzów.

26-letni Andrzej Wrona siatkarskie szlify pobierał, podobnie jak Kłos, w Metrze Warszawa. Grał też w Legii Warszawa, AZS-ie Częstochowa oraz w Delekcie Bydgoszcz. Do PGE Skry przeszedł w 2013 roku. Niespełna rok później świętował z nią mistrzostwo Polski.

Obaj zawodnicy są reprezentantami Polski. W ubiegłym roku wywalczyli złoty medal mistrzostw świata rozgrywanych w Polsce. Kłos został uznany za drugiego najlepszego blokującego tego turnieju.

Źródło: skra.pl