PODZIEL SIĘ

Tweet foto: gksbelchatow.com

Kadra PGE GKS Bełchatów w sobotę zagra ostatni mecz w tym roku. Bełchatowianie w ramach 19. kolejki I Ligi zmierzą się z Chojniczanką Chojnice – będzie to szósty oficjalny mecz pomiędzy tymi zespołami.

Po raz pierwszy obie ekipy mierzyły się w ramach Pucharu Polski. Było to wygrane 3:0 przez "Brunatnych" spotkanie I rundy tych rozgrywek – mecz odbył się 13 lat temu. Drugie oficjalne spotkanie miało miejsce w 2013 roku, kiedy w ramach 3. kolejki I ligi PGE GKS Bełchatów wygrał w Chojnicach 1:0 a jedyną bramkę spotkania zdobył w 44. minucie Paweł Baranowski. W trzecim starciu doszło po raz pierwszy do podziału punktów. Remis 1:1 padł po bramkach Michała Maka i Marka Gancarczyka. Czwarty pojedynek miał miejsce w sierpniu tego roku i zakończył się zwycięstwem Brunatnych dzięki bramkom Bartłomieja Bartosiaka i Patryka Rachwała. 24 września doszło do piątego pojedynku – w ramach 1/8 Pucharu Polski Chojniczanka wygrała dzięki bramce z końcówki dogrywki 2:1.

Jak będzie tym razem, czy "Brunatni" zakończą ten rok w dobrych humorach? – przekonamy się już jutro. Poczatek spotkania o godzinie 16:00

Źródło: gksbelchatow.com

TKB – Mecz z Chojniczanką – 27.11.2015

TagiSportBełchatówPGE GKS Bełchatów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here