PODZIEL SIĘ

Tweet foto: © 2015 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

W rankingu liceów ogólnokształcących zajął 83 miejsce, w rankingu maturalnym 76. A wśród liceów województwa łódzkiego uplasował się na 8 pozycji. I Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego coraz wyżej rankingu Perspektyw.

Wczoraj na antenie naszej telewizji mówiliśmy o najlepszym technikum w Polsce – według Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016. Dzisiaj pod lupę wzięliśmy najlepsze licea – w rankingu Perspektyw na 83 miejscu znalazło się I LO im. Władysława Broniewskiego.

Popularny "Broniewski" może pochwalić się także świetnymi wynikami w rankingu maturalnym liceów ogólnokształcących – zajął 76 miejsce. Warto także podkreślić, że wśród liceów ogólnokształcących województwa łódzkiego uplasował się na 8 pozycji. Taki wynik sprawił, iż liceum zostało uhonorowane srebrną tarczą.

W opublikowanym rankingu 500 najlepszych liceów – na 479 miejscu znalazło się także VI Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Bełchatowie, a na 494 Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Kleszczowie.

TKB – "Broniewski" 8 w województwie – 21.01.2016

TagiAktualnościBełchatówI LO w Bełchatowieranking Perspektywnajlepsze liceum

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here