Tweet foto: BKL Sekcja Strzelectwa Sportowego "Iglica" Bełchatów

Podczas ostatnich zawodów strzeleckich o "Puchar Zimy 2016" w Łodzi młodzi zawodnicy BKL Sekcji Strzelectwa Sportowego prowadzeni przez Marka Sękowskiego wywalczyli miejsca na podium.

W konkurencji pistolet pneumatyczny – Olgierd Wittenberg, dla którego był to debiut – w kategorii juniorów młodszych zajął wynikiem 335/400 pkt I miejsce. W kategorii młodzików w tej samej konkurencji Wiktor Wionczyk zajął II miejsce wynikiem 250/300 pkt., a juniorka Maja Wieczorkiewicz w konkurencji pistolet pneumatyczny (w łączonej klasyfikacji kobiet i juniorek) zajęła wynikiem 322/400 pkt. IV miejsce.