PODZIEL SIĘ

Tweet foto: © 2015 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Od kwietnia rusza program Rodzina 500+. To sztandarowy program rządu, na który liczą również i mieszkańcy naszego miasta. W Bełchatowie wnioski będą przyjmowane w budynku B Urzędu Miasta.

Wnioski przyjmowane będą od 1 Kwietnia w budynku B w pokoju nr 1. 500 złotych wypłacane będzie na każde drugie i kolejne dziecko oraz na pierwsze, jeśli dochód rodziny nie przekroczy progu dochodowego.
Każdy kto zgłosi się w ciągu trzech pierwszych miesięcy, czyli do 30 czerwca, otrzyma pełne świadczenie za ten czas liczony od kwietnia.
Nie ma więc powodu, by wszyscy zainteresowani zgłaszali się w pierwszych dniach kwietnia. To pozwoli na uniknięcie gigantycznych kolejek oczekujący.

Do programu można się przyłączyć w każdym dowolnym terminie. Jeśli będzie to po 30 czerwca świadczenie będzie wypłacane od miesiąca, w którym złożony został wniosek.

Magistrat prosi również o niedrukowanie i niewypełnianie druków rozpowszechnianych przez różne portale internetowe czy gazety. Właściwy wzór dostępny będzie w późniejszym terminie.

TKB – Wnioski 500+ w magistracie – 29.02.2016

TagiAktualnościBełchatów500+

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here