POS Łódź Monkey Man zwycięzcą VII Ogólnopolskiego Turnieju Curlingowego o Puchar Starosty Bełchatowskiego, który w miniony weekend rozgrywany był na tafli Powiatowego Centrum Sportu.

Na tafli powiatowego lodowiska w lodowych szachach, bo tak nazywają potocznie curling, rywalizowało 36 drużyn z Polski i Europy.

Po trzech dniach rozgrywek poznaliśmy zwycięzców – pierwsze miejsce zajęła drużyna POS Łódź Monkey Man. Drugie miejsce wywalczyli zawodnicy z Butnskala Team ze Słowenii, natomiast trzecie reprezentacja Guerera Bratislavia ze Słowacji. W turnieju wystartowały również trzy zespoły reprezentujące Bełchatów. Najwyżej uplasował się zespół BKC Bełchatów Gentelmen, który zajął 15. miejsce. 18 miejsce zajęła drużyna BKC Bełchatów Bielczatki, a 34. drużyna PZD Bełchatów.

TKB – Poznaliśmy zwycięzców VII Ogolnopolskiego Turnieju Curlingowego – 06.12.2016

TagiSportBełchatówPoznaliśmy zwycięzców VII Ogolnopolskiego Turnieju CurlingowegoCurlingVII turniejPCS