PODZIEL SIĘ

Tweet foto: © 2017 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Od dwóch dni nie można dodzwonić się do starostwa powiatowego na numery telefonów stacjonarnych. Jak się dowiedzieliśmy problem leży po stronie dostawcy tych usług i dotyczy również internetu.

Brak możliwości dodzwonienia się do starostwa powiatowego to poważna uciążliwość dla klientów urzędu, np. do najbardziej obleganego wydziału komunikacji i dróg nie sposób się zarejestrować. Dotychczas na konkretny termin można było umówić się telefonicznie bądź przez internet. Teraz żadnej z tych możliwości nie ma. Problem z komunikacja mają również pracownicy, którzy nie mogą korzystać z telefonów stacjonarnych i internetu.

O ile awaryjne podłączenie internetu dla starostwa przez innego operatora nie stanowiłoby większego problemu i mogłoby być uruchomione prawie natychmiast, to problem z przeniesieniem numerów telefonów może być dużo poważniejszy. Starostwo dotychczas korzystało z usług firmy, której grozi upadłość i prowadzone jest postępowanie sanacyjne. O problemach dotychczasowego dostawcy usług telekomunikacyjnych dla starostwa wiadomo było już dawno. Obecnie na stronie operatora nie ma żadnych informacji o świadczonych usługach.

Doświadczenia wskazują, że klienci borykający się z problemami i upadającym operatorem telekomunikacyjnym muszą uzbroić się w cierpliwość, bo procedury trwają miesiącami bez gwarancji rozwiązania problemu. Pozostaje mieć nadzieje, że starostwu uda się szybko rozwiązać problem.

https://youtu.be/jbmsfsP92go

TagiAktualnościBełchatówinternetstarostwo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here