Tweet foto: gksbelchatow.com

PGE GKS Bełchatów przegrał 0:3 z Chojniczanką Chojnice w 1/16 Pucharu Polski. Tym samym odpadł z rywalizacji w dalszych rozgrywkach pucharowych.

Bełchatowianie ulegli pierwszoligowcowi przed własna publicznością. Apetyty na zwycięstwo PGE GKS Bełchatów miał duże, tym bardziej, że w poprzednim meczu pucharowym pokonał również drużynę z 1. ligi.

Pierwsza połowa spotkania przy Sportowej bezbramkowo, choć obie strony miały możliwość zdobycia bramek.

W drugiej połowie w 55. minucie celny strzał na bramkę PGE GKS Bełchatów oddaje Tomasz Boczek, w 62. Tomasz Mikołajczyk podniósł wynik do 0:2, a zwycięstwo Chojniczanki Chojnice przypieczętował Jacek Podgórski w 72. minucie ustalając wynik spotkania na 0:3.