Tweet foto: gksbelchatow.com A. Mielczarski

Znicz Pruszków – PGE GKS Bełchatów 2:1. Za nami 7. kolejka 2 ligi tym razem, dla bełchatowian bez punktów.

W całym spotkaniu PGE GKS Bełchatów stworzył kilka dobrych sytuacji bramkowych, niestety skutecznością wykazali się gospodarze, którzy nieliczne okazje przekuwali w zdobyte gole.

Pierwsza połowa spotkania bezbramkowa. Dopiero w 62. minucie z 30 metrów w światło bramki trafia Mateusz Stryjewski i gospodarze obejmują prowadzenie 1:0.

Bełchatowianie szybko doprowadzili do wyrównania. W 66. minucie na listę strzelców wpisuje się Marcin Garuch. 12 minut później gospodarze wykorzystali zamieszanie w polu karnym PGE GKS Bełchatów i zdobyli bramkę na wagę zwycięstwa w tym spotkaniu. Strzelcem zwycięskiego gola był Kamil Włodyka.

Po 7.kolejce PGE GKS Bełchatów spadł na piąte miejsce w ligowej tabeli.

Następne spotkanie "Brunatni" rozegrają na własnym obiekcie. Mecz PGE GKS Bełchatów – Legionovia Legionowo w sobotę o 18.00.