Tweet foto: gksbelchatow.com

W 15. kolejce 2 ligi PGE GKS Bełchatów poniósł porażkę. Choć początek meczu napawał optymizmem – „Brunatni” prowadzili dwoma bramkami, to ostatecznie przegrali 5:2.

Mecz z Wisłą Puławy miał dwa oblicza. Pierwsza połowa, która należała zdecydowanie do bełchatowskiej drużyny i drugą, w której koncertowo do bramki ”Brunatnych” trafiali gospodarze.

W 28 minucie Patryk Janasik zdobywa gola dla Bełchatowa. Drugą bramkę za sprawą Dawida Flaszki zdobywamy w 35 minucie. To jedyne bramki jakie w całym spotkaniu zdobył PGE GKS Bełchatów. Kontaktowego gola drużyna z Płocka strzela w 43 minucie.

Druga połowa to dominacja gospodarzy. Padają w niej aż 4 gole w 51, 60, 61 oraz 84 minucie. Wisła Puławy zdobywa 3 punkty i ucieka ze strefy spadkowej. PGE GKS Bełchatów bez punktów i z coraz większą przepaścią punktową do liderów tabeli.