Tweet foto: gksbelchatow.com

Radomiak Radom – PGE GKS Bełchatów 2:1. W 17. kolejce 2 ligi piłkarskiej „Brunatni” bez punktów.

Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła w 15. minucie. Po strzale Martina Klabnika Radomiak objął prowadzenia 1:0.
„Brunatni wyrównującego gola strzelili w 30 minucie. Tu skutecznością popisał się Pietroń.

Od 37. minuty gospodarze grali w osłabieniu, za drugą żółtą kartkę boisko opuścił Adam Wolak. Mimo to PGE GKS Bełchatów nie potrafił skutecznie wykończyć akcji i wyprowadzić drużynę na prowadzenie. Mimo osłabionego składu gospodarzy to właśnie Radomiak w 74. minucie zdobywa gola na wagę zwycięstwa w tym spotkaniu.

PGE GKS Bełchatów po 17. kolejkach spada na 8 pozycję w tabeli. Przed zawodnikami pozostały jeszcze do rozegrania dwa spotkania w rundzie jesiennej. W niedzielę przed własną publicznością „Brunatni” zmierzą się z Błękitnymi Stargard. Początek spotkania o godzenie 17.00. Będzie to ostatni mecz przed przerwą zimową rozegrany na własnym obiekcie.