Krystian Gortat utytułowany zawodnik taekwondo powiększa swój dorobek medalowy o 3 kolejne złota zdobyte na Mistrzostwach Polski, które w ubiegłym tygodniu rozegrane zostały w Ostródzie. Świetnie w Mistrzostwach zadebiutowali też podopieczni Gortata.

Krystian Gortat to najlepszy obecnie zawodnik w kraju w kategorii senior. W Ostródzie na Mistrzostwach Polski trzykrotnie stawał na najwyższym stopniu podium. Jest obecnie najlepszy w układach, technikach i walkach light-contact.

W Ostródzie świetnie wypadli również debiutujący na zawodach tej rangi podopieczni Krystiana Gortata z Knock – Out Team Bełchatów.

Natan Matyśkiewicz najmłodszy zawodnik ukończył turniej na 5 miejscu w układach i na 6 miejscu w technikach specjalnych.

4 miejsce w układach wywalczyli: Marcel Adasiewicz, Beata Bartos, na 7 rywalizację zakończył Tobiasz Rękorajski.

W technikach specjalnych tuż za podium na 4 miejscu Fabian Rudnicki, na 7 miejscu Oliwia Siewierska.

Cały 15-osobowy team z trenerem na czele spisał się świetnie. Waleczności i hartu ducha młodym zawodnikom nie brakuje. Na wyróżnienie zasługują wszyscy startujący w zawodach, my wspomnimy jeszcze o Roksanie Szubieńskiej, która startując z kontuzją kolana zrobiła bardzo dobry wynik plasując się w pierwszej dziesiątce.