PODZIEL SIĘ

Za nami XII Mistrzostwa Polski Energetyków w Halowej Piłce Nożnej „OLDBOY” o Puchar Prezesa Zarządu PGE S.A. Drużyny reprezentujące bełchatowskie oddziały spisały się doskonale plasując się na 2 i 4 miejscu.

Na ten turniej zjechali energetycy z całego kraju. 19 drużyn wystawiło swoje 10-osobowe reprezentacje, które w Hali KWB Bełchatów zacięcie walczyły o każdą bramkę. W pierwszym dniu zmagań rozegrano 36 spotkań w 4 grupach. W drugim dniu zespoły walczyły o konkretne miejsca w klasyfikacji końcowej. Rozegrano również 36 meczów plus półfinał i finał.

Przed meczem finałowym Mistrza Świata – Paweł Skóra i Dawid Krzyżowski zaprezentowali kilka fantastycznych trików piłkarskich.

Najlepsi freestylerzy w Polsce przeprowadzili również warsztaty piłkarskie z młodymi adeptami piłki nożnej z GKS Bełchatów rocznik 2010.

W meczu o trzecie miejsce zmierzyli się PGE GiEK S.A.ODDZIAŁ ELEKTROWNIA BEŁCHATÓW – PGE DYSTRYBUCJA S.A. ODDZIAŁ ŁÓDŹ. Tu skuteczniejsza okazała się drużyna z Łodzi pokonując bełchatowski zespół 1:0.

W meczu finałowym również zagrał zespół reprezentujący bełchatowskich energetyków. Rywalizacja „JUPITER” PGE GiEK S.A. ODDZIAŁ ELEKTROWNIA BEŁCHATÓW – SSK ELEKTRO ŁAZISKA zakończyła się wynikiem 0 : 2. Choć to bełchatowska drużyna była faworytem, tym razem musieli się zadowolić 2 miejscem w zawodach.

Oprócz głównych trofeów przyznano również indywidualne nagrody. Każda z drużyn otrzymała pamiątkowe koszulki i puchary.

Organizatorem turnieju była Sekcja Piłki Nożnej Towarzystwa Sportu i Rekreacji „JUPITER” działająca przy Elektrowni Bełchatów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here